Kazancıoğlu, Esnafı Ziyaret Etti

1 Kasım seçimlerini propaganda çalışmalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Yeşiltepe esnafını ziyaret etti.

Kazancıoğlu, Esnafı Ziyaret Etti Malatya Haber

MHP Malatya Milletvekili adayı F.Şinasi Kazancıoğlu, Yeşiltepe esnafına yaptığı ziyarette, esnaflarla sohbet edip, sorunlarını dinledi. Kazancıoğlu, konuşmasında “Biz sorunlarınızı dile getirmeye uğraşırken sizde bu dertleri yaşayarak, görüyorsunuz. Hakikaten Malatya talihsizlik içinde. Türkiye çok kötü dönemden geçiyor. Her gün şehidimiz var” dedi. Gerektiğinde vatan için her ferdin ölmeyi arzuladığını belirten Kazancıoğlu, “Tabi ki bu Vatan için ölünür. Tabi ki bu vatan için şehit olacağız. Biz bu vatanın kahrını çekeriz.

Bu vatanın sefası düşmese de varsın cefası düşsün. Ama vatanı bu hale getirenlere de hesap sormamız lazım” diyerek konuşmasını sürdürdü.

2002 yılından itibaren Malatya'nın iktidar partisi AK Parti'den meclise 16 vekil gönderdiğini hatırlatan Kazancıoğlu, hak ettiği yerde olmadığını ifade eden Kazancıoğlu “İnanın Malatya hak ettiği yerde değil. Devlet aynı devlet, hükumet aynı, hükumet. Demek ki buradaki temsilcilerde sıkıntı var. Malatya iyi hizmet almıyor" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 675
Bu Ay : 1193
Toplam : 1193

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom