Kapalı Spor Salonu 8 Ekim'de Açılıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Salköprü Mahallesi’ndeki Kapalı Spor Salonu, düzenlenen törenle hizmete açılacağı bildirildi.

Kapalı Spor Salonu 8 Ekim'de Açılıyor Malatya Spor

Edinilen bilgiye göre, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kapalı Spor Salonu için 8 Ekim Perşembe günü saat 14.00’de bir tören düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün yanı sıra, salon sporları branşındaki amatör spor kulüplerinin de istifade edebilecekleri Salköprü Mahallesi Büyükşehir Kapalı Spor Salonu basketbol, voleybol, hentbol, güreş, kick box, judo, tekvan-do, karate, atletizm, masa tenisi gibi branşlarda hizmet verecek. Soyunma, malzeme, yönetici ve hakem odalarının yanı sıra sosyal tesis ve çevre düzenlemesiyle eksiksiz bir şekilde tamamlanan Kapalı Spor Salonu, özellikle çevre yolu altındaki bölgede önemli bir eksikliği gidermiş olacak.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeşiltepe bölgesinde yapılarak, ilkbaharda hizmete açılan Spor Kompleksi’nin ardından Salköprü’de yapılan Kapalı Spor Salonu’nun amatör spora önemli katkılar sunması bekleniyor.
Yapılan açıklamada, 8 Ekim Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek açılış töreni için tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 268
Bu Ay : 1003
Toplam : 1003

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom