Her Gün 90 Ayrı Noktada Çalışma Yapılıyor

Yeşilyurt Belediye ekipleri her gün ortalama 90 noktada çalışma yapıyor.

Her Gün 90 Ayrı Noktada Çalışma Yapılıyor Malatya Haber

Perde duvar, taş duvar, kilit taşı, yol asfalt ve park çalışmaları yapan ekipler, mahallelerde tam gaz çalışmaya devam ediyor. Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat, Yeşiltepe Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde tadilatı yapılan çocuk parkının etrafındaki çalışmayı inceledi. Polat, “Çocuklarımızın güvenliği için parkımızın etrafı perde duvarla örülüyor. Yeşiltepe, Gündüzbey ve Melekbaba’da yapılan perde duvar çalışmaları ile bugüne kadar toplamda bin 300 metreküp perde duvar yaptık. Yeşilyurt’umuzun her bölgesinde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” dedi.

İVME YÜKSELECEK

Başkan Polat, çalışma ivmesini her geçen gün daha da yükselteceklerini kaydetti. Polat, “Yeşiltepe Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Uzun Sokak’ta perde duvar çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanı sıra Yeşilyurt ilçemizin sınırları içerisinde perde duvar ekibimiz üç farklı nokta çalışma yapıyor. Her gün ekiplerimiz ortalama 90 noktada çalışma yapıyor. Başta fen işleri, park bahçeler ve diğer icracı müdürlüklerimize bağlı ekiplerimizin çalışmalarıyla Yeşilyurt ilçemiz şantiyeye döndü.

İnşallah çalışmalarımız her geçen gün ivmesini yükselterek devam edecektir. Yeşiltepe Seyran Mahallesi Yeşilevler bölgemizdeki parkımızın etrafına perde duvar yapıyoruz. Perde duvarın yapımdan sonra parkımız hem daha güvenilir olacak hem de çok daha güzel bir görünüme kavuşacak. Bu çalışmalarımızın yanı sıra Gündüzbey ve Melekbaba’da da perde duvar çalışmalarımız devam etmektedir” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 17
Bu Ay : 6814
Toplam : 6814

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom