Polat, YMS Yönetimini Ağırladı

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti.

Polat, YMS Yönetimini Ağırladı Malatya Haber

Ziyarette konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yeni Malatyaspor başkanına ve yöneticilerimize bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni Malatyaspor’umuz hepimizin ortak değeri. Bu görevi mutlaka birilerinin paylaşması, elini taşın altına koyması gerekiyordu. Bu noktada başta Başkanımız ve ekibini tebrik ediyorum. Rabbim kendisine ve ekibine güç kuvvet versin, Yeni Malatyaspor’umuza başarılar nasip etsin” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkür eden Gevrek, “Hem geçen sene hem de bu sene için kendi destekleri ve katkılarından dolayı şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Malatya ortak değerimiz, bütün Malatyalı hemşehrilerimizin herkesin sahip çıkması lazım, ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Desteklerini esirgemedikleri için Yeşilyurt Belediye Başkanımıza da katkı ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Tabi bunlar sadece Malatya ile sınırlı değil, Malatyalı olan yurt dışında, şehir dışında olan tüm iş adamlarımızın bütün hemşehrilerimizin sahip çıkması lazım. Malatya’mızın hem tanıtımı için önem arz ediyor, hem de birlik ve beraberliğimizin sembolü Yeni Malatyasporumuz. Şahsım ve yeni yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımızla birlikte Yeni Malatyasporu’muzu hak ettiği yere taşıyacağız. Tekrar Yeşilyurt Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum, inşallah hep birlikte Yeni Malatyasporu’muzu hak ettiği yere taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 17
Bugün : 868
Bu Ay : 1603
Toplam : 1603

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom