Araştırma Hastanesine 148 Bank Tahsis Edildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’ne 150 bin lira değerinde oturma bankı ve çöp bidonu tahsis etti.

Araştırma Hastanesine 148 Bank Tahsis Edildi Malatya Haber

İnönü Üniversitesi ile zaman zaman işbirliği içerisinde birçok etkinlik gerçekleştiren Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından daha önce de konuk evi yapımı, kampüs içerisindeki alanların asfaltlanması gibi hizmetlerin gerçekleştirilmesi sağlanmıştı. Talep üzerine Malatya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından bu kez de Turgut Özal Tıp Merkezi’nde (Araştırma Hastanesi) görevli personel, hasta ve hasta yakınları ile ziyaretçilerin kullanmaları amacıyla 148 adet bank ile 80 adet çöp kutusu teslim edildi.
Bank ve çöp kutularının değerinin yaklaşık 150 bin TL tutarında civarında olduğu belirtildi.

Son yıllarda yaptığı cadde ve sokak düzenlemelerinin yanı sıra aydınlatma çalışmalarıyla da Malatya’nın standartlarını yükselten Malatya Büyükşehir Belediyesi, şimdi de kent mobilyaları alanında yaptığı yeniliklerle de dikkat çekiyor. Turgut Özal Tıp Merkezi’nin yanı sıra şehrin değişik noktalarına yerleştirilen kent mobilyaları vatandaşların beğenisini kazanıyor. Malatya genelinde uygulanan kent mobilyalarının tamamına yakını Malatya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından üretiliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 82
Bu Ay : 4511
Toplam : 4511

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom