Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Yeşilyurt ilçesinin Tohma mahallesinde yol sathi kaplama çalışmalarına başlandı.

Yol Çalışmaları Devam Ediyor Malatya Haber

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından 4 kilometre uzunluğundaki yolun alt temel malzemesi serilerek üzerine sathi kaplama asfalt yapılacak.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcısı Mehmet Çınar ile birlikte çalışmalarını yerinde inceleyerek sathi çalışması hakkında bilgi aldı. Ayrıca araç filosuna yeni katılan sathi kaplama aracını da inceleyen Polat, yol çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Tohma mahallesinde sathi kaplama asfaltına başladıklarını belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat, şöyle konuştu: “Yeni sathi kaplama aracımız hayırlı olsun. Bugün ilk defa sathi kaplama dökümüne başlamış olduk. Sathi kaplama çalışmalarında sathi kaplama aracını Büyükşehir belediyemizle ortak kullanıyorduk. Büyükşehir yasasıyla birlikte köylerin mahallere dönüştürülmesinden sonra iş yoğunluğu ciddi bir oranda arttı.

Tek araç iş yoğunluğundan dolayı yetmiyordu, hizmetleri istediğimiz zamanlarda gerçekleştiremiyorduk. Yeni aldığımız sathi kaplama aracı ve kendi ekibimizle yollarımızı daha hızlı yapacağız. Öncelikle Fen İşleri Müdürlüğümüzdeki arkadaşlarımızı gösterdikleri gayretten dolayı tebrik ediyorum. Tohma mahallemizde yazın başı ile sathi kaplama yapmayı planlamıştık ama sathi aracını ortaklaşa kullandığımızdan dolayı bugüne nasip oldu. Bundan sonra da bölgelerimizdeki sathi kaplama çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettireceğiz.”

Çalışmaları inceledikten sonra Tohma mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Polat, mahallenin sıkıntıları hakkında bilgi aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 125
Bu Ay : 3569
Toplam : 3569

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom