Devlet Hastanesi'nde Makarna Şovu

Malatya Devlet Hastanesi'nde, hastanenin yiyecek ve içecek sorumluluğunu üstlenen yemek firması makarna şovu yaptı.

Devlet Hastanesi'nde Makarna Şovu Malatya Haber

Personeline, hastalarına ve ziyaretçilerine sunduğu sağlıklı ve lezzetli yemeklerle dikkat çeken Malatya Devlet Hastanesi, tüm şehre moral veren projelerine bir yenisini daha ekledi. Hastanenin yeme içme sorumluluğunu üstlenen yemek firması tarafından gerçekleştirilen makarna gösterisi, hem hastane çalışanları, hem de hasta yakınları tarafından büyük ilgi gördü. İtalyan rüzgarının estiği gösteride, Firma Danışmanı Ali Rıza Güngör, Şef ve Bölge Yöneticisi Serkan Bayram önderliğinde gerçekleşti. Konuyla ilgili bilgi veren grup basın sözcüsü Gözde Danış, "Hastane yemeklerini nasıl bilirsiniz?

Hijyenik ve sağlıklı ancak prosedürler gereği alışılmış hatta biraz da sıkıcı öyle değil mi? Genel kanı böyleyken Malatya Devlet Hastanesi farklı lezzetleri ve şaşırtıcı sunumları ile ezber bozmayı sürdürüyor. Tıpkı bugün geçekleşen Makarna Gösterisi’nde olduğu gibi. Hastanenin yiyecek ve içecek servisi sorumluluğunu üstlenen firmamız gerçekleştirdiği özel projelerle sadece mükemmel bir lezzet sunmak ile kalmıyor aynı zamanda hastane personeline, hastalara ve ziyaretçilere moral aşılamayı da sürdürüyor" dedi.

Danış, Malatya'dan İtalya'ya uzanan bir lezzet turunun gerçekleştirildiğini söyledi Danış, "Tüm konukların büyük bir keyifle seyrettikleri gösteri aynı zamanda hastane yemekleri tabusunu yıktı. Malatya Devlet Hastanesi içerisinde kalite ve hijyen yatırımları ile öne çıkan 360 Catering, yenilikçi adımlarına bir yenisini daha ekleyerek gelecek günlerde periyodik olarak gerçekleştirilecek diğer farklı gösterilere de kapıyı araladı."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 559
Bu Ay : 4003
Toplam : 4003

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom