AKP'den TSO'ya Ziyaret

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

AKP'den TSO'ya Ziyaret Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar ve Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya 6. Sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan ile AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, yeniden bir siyasi sürece girdiklerini ifade ederek, seçimlerin son 2 yılda arka arkaya gelmesinin iş dünyasının olumsuz yönde etkilediğini belirtti.

1 Kasım'da yapılacak olan seçimin Türkiye'ye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Erkoç, "Ülke olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Ülke olarak her zamankinden daha fazla birlikteliğe, birlikteliğe ve kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz bir süreçten geçiyoruz. Sevgiyi öne çıkararak, gönüllerimizi birbirimize açma zamanı. İnşallah bu sıkıntılı günlerimizde geride kalır, ülke tekrar geçmişte olduğu gibi yüzde 7-8'lik büyümeleri gerçekleştirerek, hedefine ulaşır" dedi.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, 7 Haziran sürecinden sonra oluşan tabloyu kamuoyunun dikkatle izlediğini kaydederek, “Geride kalan 10 seçimde en yüksek oyu aldık. Biz, istikrarın sürmesi için, koalisyonlarında ülkemize vereceği zararları kamuoyu ile paylaştık. Daha sonra yaşamış olduğumuz tabloda baktığımızda hem ekonomik olarak hem de terör, ülkenin huzur ve emniyeti noktasında sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde, 7 Haziran'da yarım kalan işimizi milletimizin desteğiyle tamamlamak istiyoruz" diye konuştu.
AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar da, ülkenin kader kavşağından geçtiğini dile getirerek, “Bu süreçte gelecek perspektifiyle konuşmak ve değerlendirmeleri o yönde yapmak zorundayız. Türkiye'de 90'ların devlet, bürokratik ve ekonomik yapısını nispeten belirli bir düzeye getirdik. 90'larla mukayese edilecek bir Türkiye'de yaşamıyoruz. Biz kendimize rakibiz. 7 Haziran'dan herkes ders aldı. Yeni bir ivmeyle, ilk günkü gibi, ilk günkü aşkla Ya Bismillah deyip, başlıyoruz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 32
Bugün : 854
Bu Ay : 1589
Toplam : 1589

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom