Su Tahsilatında İşlem Ücreti Alınmayacak

MASKİ Genel Müdürlüğü ile PTT A.Ş. Malatya Başmüdürlüğü tarafından yapılan anlaşma gereği vatandaşlardan alınan 1 TL’lik işlem ücreti bundan sonra alınmayacak.

Su Tahsilatında İşlem Ücreti Alınmayacak Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, PTT A.Ş. Malatya Başmüdürü Fahri Ocak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan PTT A.Ş. Malatya Başmüdürü Fahri Ocak, anlaşmanın Malatyalılara hayırlı olmasını temenni ederek, “Karşılıklı imzaladığımız protokol çerçevesinde 18 Eylül 2015 tarihi itibariyle 11 merkez, 24 şube ve 25 acente ile vatandaşlarımızdan işlem ücreti almadan su tahsilatlarımız başladı. Hiçbir sıkıntı olmadan işlemlerimize devam ediyoruz. Bu da vatandaşlarımızı memnun etti. 1 TL’lik ücret aldığımız dönemlerde vatandaşlarımız hem bize hem de size sitem ediyorlardı. Bu anlaşmamız gerçekten çok güzel oldu. İnşallah sorunsuz olarak tüm beldelerimizde ve ilçelerimizde PTT aracılığıyla vatandaşlarımız rahatlıkla su tahsilatlarını bizim gişelerimizden yatırabilecekler” dedi.

ÖZDEMİR: “İŞLEM BEDELİNİ MASKİ ÖDEYECEK”
MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir ise, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet için çalıştıklarını ifade ederek, vatandaştan alınan 1 TL’lik işlem ücretini MASKİ’nin üstlendiğini söyledi. Dr. Özdemir, “Paranın tahsilatı ve merkeze getirilmesi gibi önemli işler veznelerimiz tarafından yapılacaktı. Bu da kurumsallaşma ve yapılanma aşamasında çok ciddi sıkıntılara neden olacaktı. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’ın oluru ile PTT ile anlaşmaya vardık. Bundan sonra ilçelerimizde vatandaşlarımız PTT aracılığı ile su faturalarını herhangi bir bedel ödemeden rahatlıkla yatırabilecekler. Vatandaşımızın ödemiş olduğu 1 TL’lik bedeli MASKİ olarak bizler üstlendik. Katkılarından dolayı PTT Başmüdürümüze tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 663
Bu Ay : 7460
Toplam : 7460

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom