'Sağlam Karekterli Gençler Yetiştirmeliyiz'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının başlaması nedeniyle İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen programa katıldı.

'Sağlam Karekterli Gençler Yetiştirmeliyiz' Malatya Eğitim

 Programda konuşan Başkan Çakır, “Geleceğimizin sağlam temeller üzerine inşa edilebilmesi için eğitimli ve sağlam karakterli gençler yetiştirmeliyiz” dedi.

İmam Hatip Lisesi öğrencisi Eyüp Kuşbey tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Okul Müdürü Sıtkı Aydın bir konuşma yaptı. Aydın, “Güçlü ve karakterli nesillerin yetişmesindeki temel şart okullardır. Okullar öğrencilerle değer kazanır. Yeni Eğitim Öğretim yılının başlaması nedeniyle düzenlediğimiz programda bizleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımıza, eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi

Eğitim ve öğretimin önemine değinen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise yaptığı konuşmada, “Güçlü bir gelecek için eğitim çok önemlidir. Geleceğimizin sağlam temeller üzerine inşa edilebilmesi için eğitimli ve sağlam karakterli gençler yetiştirmeliyiz. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman eğitime destek olmak için gayret içerisinde olacağız. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 151
Bu Ay : 1680
Toplam : 1680

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom