Malatya'da Resmi Bayramlaşma Töreni

Malatya’da Kurban Bayramı dolayısıyla Valilik tarafından resmi bayramlaşma töreni düzenlendi.

Malatya'da Resmi Bayramlaşma Töreni Malatya Kültür-Sanat

Öğretmen evinde düzenlenen resmi bayramlaşma törenine Vali Süleyman Kamçı 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Avni Aygun, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Nürettin Yaşar, Bülent Tüfenkci, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba askeri ve mülki erkan, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, dernek ve oda başkanları katıldı.

Kutlamaların ardından Vali Kamçı yaptığı konuşmada, “Sosyal hayatımızın en özel günlerinden birisi olan Kurban Bayramını idrak ediyor olmanın manevi hazzı ve huzuru içerisindeyiz. İnanç dünyamızın güzelliğini ve berraklığını yansıtan Kurban Bayramı birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekiştirildiği, hâli vakti yerinde olanların muhtaçlara el uzattığı müstesna bir süreçtir.

Yoksulların ve kimsesizlerin hatırlandığı, sıla-i rahimin gerçekleştirildiği, küskünlüklerin ve kırgınlıkların nihayete erdirildiği bu ulvi günler, ortak dayanışma arzumuzun ve birlikte yaşama sevincimizin tesis edilmesi için de bulunmaz bir fırsattır Bugün burada sizlerle birlikte bu güzel bayram atmosferini yaşamanın engin sevinç ve mutluluğunu duyduğumu ifade etmek istiyorum. İnşallah aileleriniz ve sevdiklerinizle birlikte daha nice bayramlara nail olursunuz. Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli konuklarımızın, saygıdeğer Malatya halkının, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor; sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle birlikte hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 116
Bu Ay : 2600
Toplam : 2600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom