MHP'li Aday Çalışmalarına Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Adayı Serdar Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında gezilerine başladı

MHP'li Aday Çalışmalarına Başladı Malatya Siyaset

.Partisinin Malatya’daki 5.sıra milletvekili adayı olan Serdar Yıldız, gezilerine basın kuruluşlarını ziyaret ederek başladı. İhlas Haber Ajansı Malatya Temsilciğini ziyaret eden Yıldız, yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

26.dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi çalışmalarında Malatya odaklı projeleri anlatacaklarını söyleyen Yıldız, “Malatya’nın içine girdiği bu sıkıntılı süreçten kurtarmak için aday olduk. Malatyalı hemşerilerimizin AK Parti iktidarının 13 yılda biriktirdiği sorunları çözmeye adayız. Malatya’daki çiftçimizin, kayısı üreticimizin Malatyalı sanayicimizin, esnafın ve herkesin sorunlarını bir Malatyalı olarak çözmek için bu yola çıktık” dedi.

1 Kasım seçimlerinin başta Malatya olmak üzere Türkiye’ye hayırlar getirmesini temenni eden Yıldız, aday olan herkese başarılar dileyerek, “Ortak paydamız Malatya. Malatya için elimizden gelen bütün çabayı gösterip hak ettiği yere getirmek için çalışacağız” şeklinde konuştu.

İHA Malatya Temsilcisi Cahit Özçelik de, MHP’li Yıldız’a milletvekilliği adaylığı sürecinde başarılar dileyerek, seçimlerin ülkeye huzur ve barış getirmesini diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 305
Bu Ay : 1834
Toplam : 1834

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom