Akranlar Bostabaşı Şubesi Açıldı

Akranlar Süpermarketler 15. Şubesini Bostanbaşı’nda açtı.

Akranlar Bostabaşı Şubesi Açıldı Malatya Haber

İnşaat ve hayvancılık sektöründe hizmet veren ayrıca düğün salonu işletmeciliği yapan Akranlar A.Ş. marketler zincirini büyütmeye devam ediyor. Akranlar, 15. Şubesini Malatya’nın hızla gelişen bölgelerinden biri olan Bostanbaşı’nda açtı.

Açılış törenine Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, distribütör firma yetkilileri ile bayi yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Akranlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Huzeyfe Karaaslan, Akranlar A.Ş’nin birçok sektörde büyümeye devam ettiğini belirterek, “Biz kazandığımız her kuruşu Malatya’ya yatırım yaparak harcıyoruz ve her yatırımla daha fazla insan çalıştırmaktayız. Açtığımız 15. Şube Malatya’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Açılışta konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, Akranlar'in 15. Şubesinin hayırlı olmasını temenni ederek, “Malatya büyüyor ve bu işletmeler Malatya’ya ayrı bir güzellik katıyor. 400 istihdam bu gün için küçümsenecek bir rakam değil. Artık Malatya’nın üretmekten başka çaresi yok. Malatya’da gıda sektöründe üretimi biraz daha arttırmamız gerekiyor. Ben bu gayretli çalışmalarından ve yaptıkları hizmetlerden dolayı Akranlar yönetimine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler yeni açılan marketin içini gezdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 110
Bu Ay : 4476
Toplam : 4476

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom