Vali Kamçı'dan Gaziler Onuruna Yemek

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla, Malatya’daki Gaziler, Vali Süleyman Kamçı’nın ev sahipliğinde öğle yemeğinde bir araya geldiler.

Vali Kamçı'dan Gaziler Onuruna Yemek Malatya Haber

Bir otelde düzenlenen programa Vali Kamçı eşi Ayşe Kamçı ile katılırken, yemeğe kent protokolünün yanı sıra çok sayıda şehit yakını ile gazi katıldı. Yemek öncesi bir konuşma yapan Vali Süleyman Kamçı, “Necip Türk milletinin vatan, bayrak ve milli birlik uğruna gözünü, kolunu, bacağını feda eden kahraman evlatlarının bu şan ve şeref gününde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.

Tarih boyunda Türk milletinin şehitlik ve gazilik makamlarına nail olabilmek için gözünü bile kırpmadan hayatını ortaya koymaktan asla çekinmediğini belirten Vali Kamçı, bunun da yazılan kahramanlık destanları ile defalarca ispatlandığını dile getirdi.

Türk Milletinin şehitlik nasip olduğunda nurlanmayı, gazilik nasip olduğunda ise onurlanmayı kendisine bahşedilen en büyük mertebe bildiğini söyleyen Kamçı, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele parolası olan ‘Ya İstiklal ya ölüm’ ifadelerini aziz milletimiz dün olduğu gibi bugün ve yarın da düstur edinecektir” diye konuştu.
Kamçı, "Şehitlerimiz ve Gazilerimiz emin olsunlar ki, kutlu vatan üzerinde birlik ve beraberliğimizin bozulmasına asla müsaade edilmeyecektir” diyerek Gaziler günü dolayısıyla davete icabet eden herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 163
Bu Ay : 1692
Toplam : 1692

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom