Vatanımız ve Milletimiz Bölünemez Bir Bütündür

Malatya Battalgazi İlçe Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ay yıldızlı şemsiyelerle donatılan Şemsiye Sokak’ta esnafa ve vatandaşlara Türk Bayrağı hediye etti.

Vatanımız ve Milletimiz Bölünemez Bir Bütündür Malatya Haber

Saygı, Teröre Tepki” amacıyla Şemsiye Sokağı ay yıldızlı şemsiyelerle donatıp, vatandaşlara Türk Bayrağı hediye ettiklerini söyledi.

Türkiye’de son aylarda yaşanan terör olaylarına tepki ve bu olaylarda verilen şehitlere saygı için Şemsiye Sokak ay yıldızlı şemsiyelerle donatılırken, esnafa ve vatandaşlara Türk Bayrağı hediye edildi. Ay yıldızlı şemsiyelerin asıldığı, ulusal ve sosyal medyada geniş yer alan Şemsiye Sokak’ta vatandaşlara ve esnafa Türk Bayrağı hediye eden Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yer yer esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet etti.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve memnuniyetlerini ilettikleri etkinlik sonrası habercilere konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Şehitlere Saygı ve Teröre Tepki” amacıyla Şemsiye Sokağı ay yıldızlı şemsiyelerle donattıklarını belirterek, vatanın ve milletin bölünmez bir bütün olduğu mesajını vermek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Başkan Gürkan, “Tek Millet,Tek devlet,Tek Tek vatan ve Tek Bayrak.Bayrak milletimizin birlik ve beraberlik timsalidir.İçinde bulunduğumuz sokak Şemsiye sokak.Burada bilindiği gibi sokağımızı şehitlerimizin anısına Türk Bayraklı ayyıldızlı türk bayraklarıyla şemsiyelerimizi donattık.Tüm şehitlerimiz anısına yine bugün bayrağımıza saygı milli birlik beraberliğimizin timsali olan Türk bayrağının dağıtıyoruz. Buradan mesaj vermek istiyoruz.Türk milleti bölünmez bir bütündür.Vatanımızı bölünmez bir bütündür.Milletimiz kendi birlik ve beraberliğine ve dirlik düzenine istikbaline sahip çıkacağının bir mesajıdır.Biz burada bu vesile ile millet olarak Malatya ve Battalgazili vatandaşlar olarak şu mesajı verme gayreti içerisindeyiz.Türk milleti zor günlerde çok büyük işler başarmıştır.Bu teröründe üstesinden gelecektir.Görüldüğü gibi Türk bayrağımıza vatandaşlarımızın ilgisi ve alakası bunun en önemli göstergesidir" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 325
Bu Ay : 5519
Toplam : 5519

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom