Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

1 Kasım’da yapılacak erken seçim öncesi Malatya’da Vali Süleyman Kamçı başkanlığında seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı Malatya Haber

Malatya Valiliği Toplantı salonunda gerçekleştirilen seçim güvenliği toplantısına, kentteki siyasi partilerin temsilcilerinin yanı sıra Cumhuriyet Başsavcı vekili Abdulkadir Gündem, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz da katıldı. 

Toplantı öncesi basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan Vali Süleyman Kamçı, yapacakları seçim güvenliği toplantısında centilmenlik anlaşması şeklinde bir karar alacaklarını belirterek kararlara uyulması noktasında fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

Toplantıda siyasi partilerinde taleplerini dinleyeceklerini ifade eden Kamçı, 7 Haziran seçimleri öncesinde yapılan bazı anlaşmalara uyulmaması konusunda da siyasi partilerle görüş alışverişinde bulunacaklarını belirtti. Bir gazetecinin seçim öncesi siyasi partilerin anons araçlarının dolaşmayacağı yönünde bazı iddiaların dolaştığını sorması üzerine Vali Kamçı böyle bir durumun olmadığını ve bu iddianın asparagas olduğunu dile getirdi.
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 267
Bu Ay : 1002
Toplam : 1002

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom