İsrail Saldırısı Kınandı

İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa’ya saldırmalarını kınayan Dilek Eğitim Derneği, yapılanın barbarlık olarak değerlendirdi.

İsrail Saldırısı Kınandı Malatya Haber

Dernek binasında düzenlediği basın toplantısında konuşan dernek başkan yardımcısı Abdulkadir Uçar, Müslümanlar için büyük bir öneme sahip olan Mescid-i Aksa’ya İsrail askerlerinin yaptığı saldırıyı kınadıklarını söyledi. İslam’ın ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya yapılan saldırılar karşısında İslam coğrafyasının sessiz kaldığını ifade eden Uçar, İslam ümmeti olarak katil İsrail devletine gereken cevabın verilmesi için her Müslüman’ın bu duruma tepki göstermesi gerektiğini söyledi.

1948 yılında kurulan Siyonist İsrail Devleti’nin Mescid-i Aksa’da büyük katliamlara imza attığını dile getiren Uçar, “Özellikle son günlerde katliamlarını hızlandıran ve Mescid-i Aksa’da anneleri yerlerde sürükleyen , Kur’an-ı Kerimleri yerlere atan ve Müslümanlara karşı şiddetini arttıran bu Yahudi çıbanına karşı bugün Dilek Eğitim Derneği olarak kınıyoruz” dedi.

Bir gün İsrail’in de sonunun geleceğini ifade eden Uçar, “Unutma ki Davut'u katleden sapandan çıkan taş gibi seni de bir gün Filistinli, Kudüslü, Gazzeli o yiğitler senide katledecektir. Senin bu yaptığın zulümler, katliamlarınız hiç biri yanınıza kalmayacaktır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 718
Bu Ay : 5084
Toplam : 5084

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom