Yol Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi tarafından yol yapım çalışmaları, Alişar Mahallesi’nde devam ediyor. Alişar Mahallesi sakinleri, yapılan çalışmalarla tozdan ve çamurdan kurtulduklarını ifade ettiler.

Yol Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor Malatya İlçe

Battalgazi ilçesinin muhtelif bölgelerinde yol yapım, yol açma, kaldırım ve kilit taş çalışmalarını aralıksız sürdüren Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alişar Mahallesi’nde yapılan yeni yolun birinci kat sathi asfaltını yapıyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, 8 km’lik yolun asfalt çalışmasının kısa bir sürede tamamlanacağı belirtildi.

MAHALLELİDEN TEŞEKKÜR

Alişar Mahallesi sakinlerinden Davut Aslan, yapılan hizmetlerden dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ederek, “Eski köy yolumuz çok kötüydü. Şimdi yollarımız çok güzel oldu. Asfaltlanma oldu, köprüler yapıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür ediyorum” dedi.

Mikail Güler isimli mahalle sakini ise, “Yollarımız çok güzel oldu. Çamurdan tozdan bizleri kurtardılar. Allah devletimize zeval vermesin. Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yolların çok olduğunu dile getiren Ramazan Dağdeviren isimli mahalle sakini de, “Battalgazi Belediye Başkanımıza yollarımızın asfaltlanmasında göstermiş olduğu gayretten dolayı teşekkür ediyoruz. Yollarımız, Battalgazi Belediyesi ekiplerince çok güzel bir görünüme kavuşturuldu. Çamurdan bizleri kurtardılar” diyerek, memnuniyetini dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 262
Bu Ay : 780
Toplam : 780

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom