Şahin'den 12 Eylül Açıklaması

2 Eylül 1980 darbesinin yıl dönümünde yazılı bir açıklama yapan MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, “Bu ülke için ve bayrak için kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Şahin'den 12 Eylül Açıklaması Malatya Haber

İlçe Başkanı Şahin açıklamasında, 12 Eylül 1980 tarihinin unutulması mümkün olmayan bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek aralarında Alparslan Türkeş'inde yer aldığı 220 ülkücünün 1980 yılında idamının istendiğini belirtti.
Şahin mesajında şunları söyledi:

“Asılsız suçlamalarla işkence altında alınan ifadeler gerekçe gösterilerek işkenceyle öve dövülerek öldürülen Mehmet Kazgan, Aydın Demirkol, Cengiz Baktemur ve 12 Eylül öncesi idam edilen Mehmet Ali Karasoy ve bir çok isimsiz kahraman Ezan seslerinin susmaması, bayrağımızın inmemesini istedikleri için, Türk İslam davasını savundukları için gencecik fidanlarımız suçsuz yere işkence ile öldürülmüş veya idam edilmiştir. Onların hatıraları hala yüreklerimizi yakmaktadır. 12 Eylül 1980 darbesinin yıl dönümünde bu kara günde başta başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş'i, tüm ülkücü şehitlerimizi, haksız yere idam edilen ve işkence altında can veren kardeşlerimizi rahmetle anıyorum ve Yüce Allah'tan böyle karanlık günleri ülkemize tekrar yaşatmamasını diliyorum. Bu ülke için ve bayrak için kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.Amaç vatan ise gerisi teferruattır”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 481
Bu Ay : 6461
Toplam : 6461

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom