MHP Aday Adaylarını Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasımda yapılacak genel seçimler için Malatya aday adaylarını basına tanıttı.

MHP Aday Adaylarını Tanıttı Malatya Siyaset

Tanıtım toplantısında konuşan MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, "Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir kaos yaşanıyor" dedi.

Erdem konuşmasında, ”Ülkemizin bu çıkmazdan, kaostan, kurtarmak üzere yola çıkan MHP’nin çok değerleri adaylarıdır. Gerçekten cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir kaos yaşanıyor. Bu kaosu yaşatanlar, mazeretlerini çok değişik şekilde aramaya başladılar. Her gün bilhassa Malatya’da kaosun nedeni Milliyet Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’dir demeye başladılar. Evet bir koalisyon kurulmadı. Sebeplerini her yerde anlattık. Bugünlerde birileri çıkıp bu ifadeleri kullanınca şu açıklamaya yapmak mecburiyeti doğuyor. Başta 13 yıldır ülkeyi idare ediyorum diyenler ülkeyi ne hale getirdiklerini görüyoruz.

Kendilerinin itirafı; ‘Çözüm süreci boyunca silah mühimmat yığınağı yaptılar’ diyorlar. Arkasından diyorlar ki kaosu MHP ve Devlet Bahçeli çıkardı diyorlar. Bunların amacı ülkemizi bölmek istiyorlar, ezanı susturmak, bayrağı indirmek istiyorlar. Bu memlekette bu zihniyetin gayesi bu. Vallahi bu. Yemin ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanı ve başbakan 7 Haziran seçimlerinin bu şekilde çıkacağını biliyordunuz. MHP’nin kendi şartlarını oluşturmayan bir koalisyonun içinde olmayacağını da biliyordunuz. Her gün şehit veriyoruz. Üstelik bugün 12 Eylül. 12 Eylül’e sebebiyet verenler hala sahnede. Mağdurları da burada. Gün birlik beraberlik günüdür. Ak Partili Bülent Arınç “Yarı ilahlaştırmayın diyor’. İfade budur. Biri ilahlaştırılıyor. Ama tam değil. İlahlaştırılmaya başlıyor. Böyle bir ortamda seçime gidiyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 633
Bu Ay : 5827
Toplam : 5827

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom