Darende'de Okullara Eğitime hazır

Darende’de 2015-2016 eğitim öğretim yılı Müdürler Kurulu 1. Dönem Toplantısı Öğretmen Evi’nde yapıldı.

Darende'de Okullara Eğitime hazır Malatya Haber

Darende ilçesinin yeni eğitim yılına hazır olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, “Yeni eğitim yılı eğitim camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Toplantı hakkında bilgiler veren Darende İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, “2015-2016 eğitim öğretim yılının hazırlıklarını görüşmek ve çalışmaları planlamak amacıyla, sene başı okul müdürleri ile bir araya gelerek toplantı yaptık. Yeni eğitim yılı Darende’mize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Geçen yılın eğitim ve öğretim değerlendirmesinin de yapıldığını ifade eden Fevzi İnce, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının yol haritasını konuştuklarını belirtti. İnce, “Yeni öğretim yılında destekleme ve yetiştirme kurslarının planlanması, dershanelerin kapanma sürecinden sonra bu boşluğu doldurmak amacıyla bütün okullarımızda destekleyici kurslar açmayı ayrıca mezun olan lise öğrencileri ve üniversiteye yerleşemeyen öğrencilerimiz için Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hazırlayıcı kurslar açmayı planlıyoruz. Bunların dışında Darende İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okullarımız yeni eğitim ve öğretime hazır durumda. Okullarımızın fiziki yapılarında herhangi bir sıkıntı yok, onarım ve tadilatlar yapıldı, öğretmen eksiğimiz de fazla değil. Darende ilçemiz yeni yıla hazır, ufak tefek eksikliklerimiz olursa da giderceğiz” sözlerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 712
Bu Ay : 8771
Toplam : 8771

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom