Tüfenkçi, ASKON'u Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfekçi, Anadolu Aslanları İş adamları Derneği’ni (ASKON) ziyaret etti.

Tüfenkçi, ASKON'u Ziyaret Etti Malatya Haber

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte gittiği ASKON ziyaretinde konuşan Milletvekili Tüfenkci, "Koalisyon noktasında partimiz çok ciddi çalışmalar yaptı. Fakat diğer partiler elini taşın altına koymadılar ve iktidar olmak istemeyen siyasi partilerin oldu" dedi.

Tüfenkci, sözlerini şöyle sürdürdü:

“7 Hazirandan sonra özellikle istikrarın korunması noktasında toplumun bize vermiş olduğu mesajı doğru okuma adına başta Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olmak üzere bütün teşkilatlarımız çıkan sonucu doğru okuduklarına inanıyorum. Dolayısıyla buna yönelik girişimlerini de başta MHP koalisyon kapısını kapatmasına rağmen HDP'de dahil olmak üzere tüm siyasi partilerle görüşüldü. Koalisyon noktasında ciddi anlamda çaba sarf edildi. Ama gelinen noktada görüldü ki karşımızda iktidar olmayı istemeyen bir siyasi partiler var. Ve elin taşın altına koymayan sorunları çözme noktasın da irade ortaya koyamayan ancak günlük kısır çekişmelerin peşinden giderek, gelecekteki siyasi hesapların peşinde olan partiler gördük. Ama vatandaşlarımızın çok ciddi sorunları var. Ama vatandaşlarımızın ciddi bir iktidara ihtiyacı var”

İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, “Bilgi alışverişinde bulunmak için ASKON'un Malatya’mız için katkı sunacaklarından hiçbir endişemiz yok. Eski ve köklü bir dernek inşallah ilimizde de iyi projeler yenilikler getirirsiniz” dedi.
ASKON Malatya Şube Başkanı Mesut Karataş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ASKON Malatya'da yeni kurulmuş çiçeği burnunda bir sivil toplum kuruluşudur. Sizler bizim ilk misafirlerimizsiniz, onun için bizim için değerlisiniz, bize değer kattınız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 80
Bu Ay : 3878
Toplam : 3878

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom