"Zabıta Ulvi Görev İfa Ediyorlar"

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Zabıta, belediyelerin kontrolündeki bir güvenlik teşkilatı, kolluk gücüdür. Belediyelerin yaptırımlarını uygulayan zabıtalarımız, çok zor, stresli, ama ulvi bir görevi ifa ediyorlar” dedi.

Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Zafer, Zabıta Müdürü İbrahim Bingül ve personeller, Zabıta Teşkilatının 189’ncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti. Yakınca’daki Yeşilyurt hizmet binası başkanlık makam odasında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Polat, “Sizlerin şahsında başta ülkemizde ve Yeşilyurt’taki tüm zabıta kardeşlerimizin haftasını kutluyorum, tebrik ediyorum. Zabıta bir güvenlik birimidir, daha çok belediyelerin kontrolündeki bir güvenlik teşkilatıdır. Şehrimizin esenliğini, huzurunu ve rahatını sizlerin vasıtasıyla sağlamaktayız. Belediyemizin, Zabıta Teşkilatı da her zaman aynı hassasiyetini göstererek, dava ve hizmet bilinciyle çalışmalarını ortaya koymaktadır, bundan sonrada aynı bilinçle daha ileriye giderek bu çalışmaları sürdüreceğinize eminim. Rabbim işlerimizde yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Muammer Zafer ise, “Zabıta Teşkilatının 189. kuruluş yıl dönümü haftası nedeniyle bizi ağırladığınız için çok teşekkür ediyoruz. Zabıta teşkilatımız, verdiğiniz destekler sayesinde halkımızın huzur ve güveni için çalışmaktadır, bundan sonra da aynı çalışma ruhuyla hizmetlerini aksatmadan sürdürecektir” diye konuştu.

Zabıta teşkilatının, vatandaşların huzur ve güvenliği için sürekli mesai yaptığını ifade eden Belediye Zabıta Müdürü İbrahim Bingül, “Vatandaşlarımızın sağlığını, esenliğini ve huzurunu korumakla görevli Zabıta Teşkilatımız önemli bir görev üstlenmiş durumdadır. Bizler bundan önce olduğu gibi her zaman özverili ve gayretli çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bize verdiğiniz desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum, sizden aldığımız destek ve güçle haftanın 7 günü, 24 saat halkımızın hizmetindeyiz” sözlerini kaydetti.

Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Zafer ve Zabıta Müdürü İbrahim Bingül, ziyaret sırasında Belediye Başkanı Polat’a çiçek takdim etti. Başkan Polat, ziyarete gelen heyetle toplu fotoğraf çektirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 683
Bu Ay : 7480
Toplam : 7480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom