Terim'den Antrenörlere Ders

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından ilk kez düzenlenen ve Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'de yer alan kulüplerin gençlik geliştirme programı teknik sorumlularının katıldığı eğitim programı, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı.

Terim'den Antrenörlere Ders Malatya Spor

Verilen eğitimlere Yeni Malatyaspor Alt yapı sorumlusu Murat Uçkun da katıldı. 

Çalıştay formatında gerçekleştirilen eğitimin açış konuşmasını TFF Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan yaptı. Ardından Türkiye Futbol Direktörlüğü Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar katılımcılara eğitim verdi. Genç futbolcu gelişimiyle ilgili kapsamlı bir içeriğe sahip olan program 28 Ağustos'ta sona erdi.

Genç futbolcu gelişimiyle ilgili kapsamlı bir içeriğe sahip olan programa bugün, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de katıldı. Terim yaptığı konuşmada bu eğitime büyük önem verdiğine dikkat çekerken, temel eğitimini iyi almış genç futbolcuların gelecekte Türk futbolunu ileriye taşıyacağının, bu nedenle gençlerin eğitiminde rol olan antrenörlerin son derece önemli bir sorumluluğu olduğunun altını çizdi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, katılımcılara genç futbolcu gelişimiyle ilgili vizyonunu ve TFF'nin bu konuda yaptığı çalışmaları da aktardı. Çalışmalara Yeni Malatyaspor adına Alt Yapı Sorumlusu Murat Uçkun katılırken, genç teknik adamın önemli bilgiler edindiği ve sık sık notlar aldığı öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 106
Bu Ay : 7743
Toplam : 7743

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom