Altın Kayısı Satranç Turnuvası

Malatya 3. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada 11 ülkeden 548 sporcu mücadele ederken, 45 il katılıyor.

Altın Kayısı Satranç Turnuvası Malatya Spor

Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenen 3. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası, Atatürk Spor Salonu'ndaki maçlarla devam ediyor.
Pazar günü sona erecek turnuvada bir birinden çekişmeli maçlar oynanıyor.

SATRANÇ İL TEMSİLCİSİ TOY: “MALATYA TURNUVAYA İYİ BİR EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR”
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Satranç Malatya İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy, "Turnuvada 2014-2015 sezon vizeli TSF sporcu lisansına sahip tüm sporcular ile FIDE ID numarasına sahip yabancı sporcuların katıldığı yarışmanın A kategorisinde, 1700 Maximum Rating puanı olanlar, B kategorisinde, 1700 Maximum Ratingin altında puanı olanlar, C kategorisinde 10-11-12 yaşında olanlar, D kategorisinde ise 7-8-9 yaşında olan sporcular yarışıyor. 3. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası’nda A ve B Kategorilerinde yarışanlara toplamda 35 bin TL civarında nakit ödül dağıtılacak. C ve D kategorilerinde yarışanlara ise teknolojik cihaz ödülü verilecek. A kategorisinde 1’inciye 4 bin, B kategorisinde 1’inciye bin TL ödül, C ve D kategorisi 1’incilerine ise Laptop verilecek. Turnuva şuana kadar büyük bir çekişmeye sahne oluyor. Pazar günü yapılacak maçların ardından turnuvamız sona erecek. Malatya turnuvaya iyi bir ev sahipliği yapıyor. Sporcu ve yöneticilere müsabakaların dışında Malatya’yı gezdiriyoruz. İnşallah Pazar günü de Malatya’ya yakışır bir kapanış yapacağız " dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 635
Bu Ay : 4079
Toplam : 4079

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom