AKP Doğanyol Meclis Toplantısı Düzenledi

AK Parti Doğanyol İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

AKP Doğanyol Meclis Toplantısı Düzenledi Malatya İlçe

Açıklamasında özellikle Milliyetçi Hareket Partisi’ne yönelik eleştirilerde bulunan Şahin MHP’nin koalisyon kurma sürecinde kendilerini HDP ile yalnız bırakmaya çalıştıklarını söyleyerek, “Önce ülkem sonra ülküm diyen MHP kadroları bizi HDP’yle yalnız bırakmaya çalıştı ve şu anda onları ne ülke ilgilendiriyor ne de millet” ifadelerini kullandı.
Koalisyon kurma sürecine MHP’nin olumsuz yaklaştığını belirten Şahin, “AK Parti hükümeti kurma noktasında hangi alternatifi sunduysa maalesef şu ana kadar MHP buna hiç yanaşmadı. Önce ülkem, sonra ülküm daha sonra partim en son da ben diyen MHP kadrolarını şu anda ne ülke ilgilendiriyor ne de millet. MHP şu anda tamamen siyaseti kitleme gayreti gösteriyor. HDP ile bizi yalnızlaştırıp zorunlu olarak bir koalisyon kurmamızı istediler ama biz asla ve asla bu ülkeye ihanet eden, bu ülkenin evlatlarını arkadan hançerleyen, kalleşçe ve aşağılık yöntemlerle insanlarımıza kan kusturan, meşru zeminde siyaset yapmayan bir oluşumla bir arada olmadık ve olmayacağız” dedi.
MHP’nin sorumluluk almadığını ifade eden Şahin, “Ne olursa olsun biz yine ülkeyi hükümetsiz bırakmadık, istikrarın bozulması için çaba sarf edenlere fırsat vermeden yine dimdik ayaktayız ve yine Türkiye’mizi sırtımıza alıp düzlüğe çıkana kadar gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 89
Bu Ay : 1618
Toplam : 1618

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom