Gürkan Çalışmaları Yerinde İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde 10 mahallenin 46 sokağında başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Gürkan, Battalgazi ilçesinin her noktasında çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Gürkan Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi tarafından 10 mahallenin 46 sokağında başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kısa sürede bitirilmesi hedeflenen çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgiler aldı. Başkan Gürkan, Battalgazi ilçesinin her noktasında çalışmaların sürdüğünü belirterek, “Biz her zaman bir planlama sürecinden bahsettik. O planlama sürecinden sonrada yüksek tempoda çalışma başlayacak ve devam edecek dedik” diye konuştu.
Çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getiren Başkan Selahattin Gürkan, “Sizlerin de gördüğü gibi bugün Malatya’nın hemen her noktasında Battalgazi Belediyesinin bir inşaatını, yol yapma çalışmasını, kilit taşı çalışmasının, bir kaldırım yapma işini, yeni asfalt dökme, yeni yol açma, park ya da çevre düzenleme çalışmalarını bizzat yerinde görüyoruz. Burada Büyük Mustafa Paşa ve Nuriye Mahallesi’nin bulunduğu bölgede yine ekiplerimiz yoğun bir çalışma temposu içerisinde. Yani Malatya’mızı ve Battalgazi’mizi geçmişine, mazisine layık istikbale hazırlama noktasında tüm ekibimizle birlikte topyekun çalışıyoruz.

Ben inanıyorum ki dönemin sonunda Malatya hakikaten bölgede cazibe merkezi olacak ve dikkat çeken, örnek olan Battalgazi ilçesi ile bütünleşecek” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom