Bütün yollar Asfaltlanacak

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hasırcılar bölgesi Yeni Mahalle’de yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Gürkan, “Yapılan çalışmalarla, asfaltsız yollarımızın hepsi asfaltlanacak” dedi.

Bütün yollar Asfaltlanacak Malatya İlçe

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Hasırcılar bölgesi Yeni Mahalle’de asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yeni Mahalle’de birçok sokakta asfaltlama çalışmaları tamamlanırken, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, çalışmaların yapıldığı bölgede incelemelerde bulundu.

Burada açıklamada bulunan Başkan Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi tarafından ilçenin muhtelif bölgelerinde çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, “Bu yıl programımız içerisinde 200 km asfaltın bütün Battalgazi sınırları içerisinde yapma noktasındaki çalışmalarımız sene başında başlatıldı. Şu ana kadar 70 km’ye yakın bir kısım asfalt bitirildi. 50 km’lik asfalt bakımı hazırlandı ve süreç sezon sonuna kadar devam edecek.

Sizlerle biraz evvel gezip gördüğümüz gibi bahçe yollarına kadar artık Battalgazi sınırları içerisinde asfaltsız hiçbir yer, hiçbir yol kalmamış durumdadır. Bundan sonraki süreçte Hatunsuyu, Kemerköprü, Alişar, Hasırcılar, Battalgazi, Orduzu, Hanımınçiftliği, Erenli ve Yaygın istikametine doğru gidilerek, bütün bu bölgelerdeki asfaltsız yollarımızın hepsinin asfaltlanması noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben inanıyorum ki sezon sonunda Battalgazi sınırları içerisinde gerek köylerde, gerek ara yollarda, gerek bahçe yollarında asfaltsız hiçbir yer kalmayacak” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 839
Bu Ay : 3383
Toplam : 3383

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom