Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” devam ediyor.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Devam Ediyor Malatya Haber

Bu kapsamda kursu başarı ile tamamlayan girişimcilere, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikası verilecek.
19 Ağustos 2015 tarihinde başlayan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ile ilgili Battalgazi Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi devam ediyor. Gruplar halinde gerçekleştirilecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin ilk aşaması olan 30 girişimciye yönelik düzenlenen eğitim faaliyeti, Eğitimci Mehmet Yılmaz tarafından verilmektedir. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan girişimciler, 30 bin TL hibe, 70 bin TL faizsiz kredi olmak üzere toplam da 100 bin TL destekten yararlanabileceklerdir” denildi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise Malatya’ya yeni girişimcilerin kazandırılması noktasında KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne büyük önem verdiklerini ifade etti. Ayrıca, Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini tamamlayan yaklaşık 30 girişimcinin kendi işini kurduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 14
Bu Ay : 5208
Toplam : 5208

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom