Eski Bina, Sosyal Hizmet Binası Olacak

İl genelinde ve ilçelerde çalışmalarına devam eden Malatya Büyükşehir Belediyesi, Akçadağ ilçesi Kozluca eski Belediye Binası’nın yerini sosyal hizmet binası olarak yeniden tadil edecek.

Eski Bina, Sosyal Hizmet Binası Olacak Malatya Haber

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, eski belediye hizmet binası yerinin, Kozluca halkına hizmet verecek şekilde yeniden düzenleneceği belirtilerek, proje çalışmalarının ise tamamlandığı bildirildi. Açıklamada, “Ön cephesi 3, arka cephesi 5 katlı olan Kozluca eski belediye binası toplam bin 715 m2 bir alana sahip olup, birinci bodrum katta bayanlar için taziye salonu, ikinci bodrum katta ise halı atölyesi veya spor salonu ile çay ocağı planlandı” denildi.

Tadilat projesine göre zemin katta, bay taziye salonu ile toplantı salonu, 2 adet çok amaçlı salon ve muhtar odasının yapılacağı ifade edildi. Açıklamanın devamında, “Birinci normal katta kadınlar Kur’an kursu, 2 adet çok amaçlı salon, öğretmen odası, öğrenciler için etüd odası ve kütüphane; ikinci normal katta ise bay Kur’an kursu, 2 adet çok amaçlı salon, öğretmen odası, öğrenciler için etüd odası ve kütüphane bulunuyor” bilgisi verildi.

Proje çalışmaları tamamlanan tadilat işi ile ilgili olarak ihaleye çıkılacağı belirtilerek, ihalenin ardından çalışmalara başlanacağı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 603
Bu Ay : 1338
Toplam : 1338

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom