Yerel Gazete Al Altın Kazan

Malatya’da, “Yerel Gazete Al, Altın Kazan” Projesi çerçevesinde Ağustos ayı ödülünün verilmesi için önümüzdeki günlerde denetim yapılacak.

Yerel Gazete Al Altın Kazan Malatya Kültür-Sanat

Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi ile Kahveciler Esnaf Odası işbirliği çerçevesinde, kıraathane, çay ocağı ve kafeler için 1 Temmuz 2015 tarihinde hayata geçirilen “Yerel Gazete Al, Altın Kazan” Projesi kampanyası yıl sonuna kadar devam edecek.

BİK Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı, Yerel Gazete Al, Altın Kazan Projesi’nin kıraathane, çay ocağı ve kafelerde uygulandığını hatırlatarak, “1 Temmuz’da başlattığımız projenin Temmuz ayı ödülünün geçtiğimiz Temmuz sonunda vermiştik. Ağustos ayı ödülü için de, önümüzdeki günlerde kıraathane, çay ocağı ve kafelerde, Kahveciler Esnaf Odası ile birlikte denetim yapacağız. Projemizde, kıraathane, çay ocağı ve kafelerde en az 3 yerel gazeteye bayiden alma şartımız olması nedeniyle, 3 yerel gazete olup olmadığını kontrol edeceğiz. 3 yerel gazete bulunduran kıraathane, çay ocağı ve kafelerin isimleri torbaya konulacak. Yapacağımız çekilişle, talihli esnafa gram altın hediye edeceğiz” dedi.

Abacı, Yerel Gazete Al, Altın Kazan Projesi’nin 1 Temmuz’da başladığını ve 2015’in sonuna kadar, 6 ay süreceği ve her ay yapılacak çekiliş nedeniyle toplam 6 esnafa gram altın ödülü verileceğini hatırlattı.

Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Hacı Karanfil ise, “İlimizde yerel gazetelerin fiyatı 25-30 kuruş. Kıraathane, çay ocağı ve kafeler günde en az 3 yerel gazeteyi bayilerden almalarını arzu ediyoruz. Kampanyayı cazip hale getirmek için, her ay bir çekilişle, kıraathane, çay ocağı ve kafelerden 1’ine gram altın hediye edilmesi kararlaştırılmıştı.

Temmuz ayında ödülümüzü verdik. Ağustos ayı talihlisini belirlemek için önümüzdeki günlerde esnaflarımızı ziyaret edeceğiz. Projemize destek veren ve kura da ismi çıkan esnafımıza altın hediye edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hacı Karanfil, gazete okuma kültürünün arttırılması adına BİK Malatya Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan projeye destek verdiklerini vurgulayarak, kıraathane, çay ocağı ve kafeleri kampanyaya katılmaya davet etti.

Karanfil, oda olarak üyelerine bu konuda SMS mesaj gönderdiklerini 900 civarında üyelerinin bulunduğunu belirtti. Başkan Karanfil, üyelerinin bir kısmının gazete aldığını ancak, almayanların da bu proje ile gazete almalarının sağlanmış olacağını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 157
Bu Ay : 7794
Toplam : 7794

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom