Troleybüs Çalıştayı Malatya'da Yapılacak

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP), ‘Uluslararası Troleybüs Sistemleri Çalıştayı’nı Malatya'da, Malatya Ulaşım A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleştirecek.

Troleybüs Çalıştayı Malatya'da Yapılacak Malatya Haber

Dünyanın önde gelen kentlerinin troleybüs işletmecileri ve CEO gibi üst düzey karar vericilerden oluşan UITP Komitesi 1-2 Ekim’de Malatya'da bir araya gelecek. Çalıştayda UITP'nin halihazırdaki projeleri ve toplu taşımacılık sektörünün geleceği konuşulacak.

Konuyla ilgili bilgi veren UITP Genel Sekreteri Alain Flausch, Türkiye'de son dönemde toplu taşımacılık alanında ciddi gelişmeler yaşandığını ve Malatya’nın toplu ulaşımda trambüsü kullanmasıyla Türkiye toplu taşımına yeni bir vizyon kazandırdığını ifade etti.

Alain Flausch, UITP Yönetim Kurulu olarak ‘Uluslararası Trambüs Çalıştayı’nı Malatya’da yaparak, projenin tüm diğer üst düzey yöneticiler tarafından yerinde görülmesini arzuladıklarını dile getirdi.

Malatya Ulaşım AŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı ise, dünyadaki trambüs işletmecilerinin üst düzey yöneticilerini Malatya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını, bu şekilde tüm dünyanın Malatya’nın ulaşım yatırımlarını görme fırsatını yakalayacaklarını belirtti.

UITP ‘Uluslararası Trambüs Çalıştayı’ Malatya Ramada Otel'de gerçekleşecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 484
Bu Ay : 1107
Toplam : 1107

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom