Deprem ve Yangın Eğitimi Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Malatya genelinde ilçeler bazında başlatılan yangın ve deprem eğitimleri devam ediyor.

Deprem ve Yangın Eğitimi Devam Ediyor Malatya Eğitim

İlki Kale ilçesinde düzenlenen yangın ve deprem eğitimi, merkez Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde devam etti. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde görevli imamlar ile Battalgazi İlçesi muhtarlarına ayrı ayrı eğitimler verildi.

300 İMAM KATILDI

İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda ayrı ayrı verilen eğitime, Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde Cami ve Kur’an kursunda görevli 300 dolayında imam katıldı. Eğitim sırasında katılımcılara; depremler, yangın bilgisi, yangın çeşitleri ve müdahale yöntemleri ile bilgiler verildi. Katılımcılara ayrıca eğitici özellikli boyama kitapçığı, el broşürü ile yangından korunma el kitapçığı hediye edildi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Battalgazi ilçesi mahalle muhtarlarına da eğitim verildi. Kongre ve Kültür Merkezi’nde verilen eğitime ise 82 mahalle muhtarı katılırken, muhtarlara da yangınla ilgili konular anlatılarak, kitapçık ve broşürler dağıtıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 298
Bu Ay : 3742
Toplam : 3742

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom