Kentiçi Ulaşımcılar Malatya'da Buluşacak

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) ‘Uluslararası Troleybüs Sistemleri Çalıştayı’nı Malatya'da Malatya Ulaşım A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleştirecek.

Kentiçi Ulaşımcılar Malatya'da Buluşacak Malatya Haber

  Dünyanın önde gelen kentlerinin Troleybüs işletmecileri ve CEO gibi üst düzey karar vericilerden oluşan UITP komitesi 1-2 Ekim’de Malatya'da bir araya gelecek. Çalıştayda UITP'nin hâlihazırdaki projeleri ve Toplu Taşımacılık sektörünün geleceği konuşulacak.

Konuyla ilgili bilgi veren UITP Genel Sekreteri Alain Flausch, Türkiye'de son dönemde toplu taşımacılık alanında ciddi gelişmeler yaşandığını ve Malatya’nın toplu ulaşımda Trambüsü kullanmasıyla Türkiye toplu taşımına yeni bir vizyon kazandırdığını ifade etti.

Alain Flausch, UITP Yönetim Kurulu olarak ‘Uluslararası Trambüs Çalıştayı’nı Malatya’da yaparak projenin tüm diğer üst düzey yöneticiler tarafından yerinde görülmesini arzuladıklarını dile getirdi.

Malatya Ulaşım AŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı ise, dünyadaki Trambüs işletmecilerinin üst düzey yöneticilerini Malatya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını, bu şekilde tüm dünyanın Malatya’nın ulaşım yatırımlarını görme fırsatını yakalayacaklarını belirtti.

UITP ‘Uluslararası Trambüs Çalıştayı’ Malatya Ramada Otel'de gerçekleşecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 610
Bu Ay : 793
Toplam : 793

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom