MASKİ'den Altyapı Müjdesi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Doğanşehir Sanayi Sitesi’nin 30 yıllık su ve kanalizasyon sorunu çözüyor.

MASKİ'den Altyapı Müjdesi Malatya Haber

Konu ile ilgili bilgiler veren Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Doğanşehir Sanayi Sitesi esnafının uzun zamandır yaşadığı sorunu en kısa sürede çözeceklerini ifade ederek, zeminin sert ve kayalardan oluşması nedeniyle çalışmalarının yavaş ilerlediğini ifade etti. En zor şartlarda bile olsa vatandaşların isteklerini yerine getirmeye gayret ettiklerini kaydeden Dr. Özdemir, “Doğanşehir Sanayi Sitesi esnafının 31 yıllık sorununu çözüyoruz. Su ve kanalizasyon hattından dolayı büyük sıkıntılar çekiyordu. Personellerimizin de özverili çalışmaları neticesinde sitedeki altyapı problemini çözüme kavuşturacağız” dedi.

Projenin büyük kısmının tamamlandığını belirten Dr. Özgür Özdemir, “Bir aksilik çıkmazsa 2015 yılı içinde, kanalizasyon, içme suyu ve parsel bacası çalışmalarını tamamlayacağız. Zeminin sert ve kayalardan oluşmasından dolayı çalışmaları yavaşlatıyor. Kırıcı ile çalışılıyor. 68 adet dükkan için bin metre içme suyu hattı döşeme çalışması, bin metre kanalizasyon hattı döşeme çalışması ve parsel bacası çalışması yapılıyor. Ekiplerimiz yoğun ve hızlı bir şekilde çalışıyor.

 En kısa sürede buranın altyapı çalışmalarını tamamlayarak faaliyete geçmesini sağlayacağız. Bizim için önemli olan vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti ulaştırabilmektir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’ın destekleri sayesinde Malatya’nın her noktasına ulaşmaya ve bize düşen görevi yerine getirmeye gayret ediyoruz” şeklinde konuştu.

Doğanşehir Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Ormancı ise, yapılan çalışmalardan dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir ve MASKİ ekiplerine teşekkür etti.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 638
Bu Ay : 7435
Toplam : 7435

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom