AKP Teşkilatından İhsan Koca'ya Ziyaret

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, AK Parti Malatya eski Milletvekillerinden Av. İhsan Koca’yı bürosunda ziyaret etti.

AKP Teşkilatından İhsan Koca'ya Ziyaret Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin, Bülent Tüfenkci, İl Başkanı Hakan Kahtalı ile il başkan yardımcıları ve gençlik kolları üyelerinin bulunduğu heyet, AK Parti’nin önceki dönem milletvekillerinden Av. İhsan Koca’yı bürosunda ziyaret ettiler.

Eski Milletvekili Avukat İhsan Koca, teşkilatın ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu belirterek “Mutlu ettiniz geldiğiniz için, sevindirdiniz bizleri, beklenen özlenen bir tabloyu sergilediniz bugün. Hoş geldiniz şeref verdiniz diyorum. Güzel bir mutluluğa güzel bir tabloya vesile oldunuz Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Bu tablonun Malatya’da AK Parti’nin gelişmesinin önünü açacak tabloların başlangıcı olmasını temenni eden Koca, “Partiye emek vermiş, partiye zaman ayırmış tüm arkadaşlarımızın unutulmadığını gösterecek bir tablo olacaktır bundan sonraki çalışmalarınız. Bununda meyvelerini Malatya’da parti olarak göreceğiz yaşayacağız. Ben bunun ümidindeyim” diye konuştu.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, bugüne kadar teşkilatta emeği geçenlerin bugün tek vücut halinde hala AK Partiye destek verdiklerinin altını çizdi. Birlik ve beraberlikleri ile ülkede örnek olmuş bir teşkilat olduklarını ifade eden Kahtalı, “Allah’ın izniyle inşallah bu birlikteliği devam ettireceğiz. Biz tabi bugün ülkemizde 7 Haziran seçimlerinden sonrada gelmiş olduğu noktaya baktığımızda 258 milletvekili alarak da tek başına hükümeti kurma yetkisini halkımız bize vermedi. Bir koalisyon öngörüldü ama biz bu koalisyon görüşmeleriyle ilgili başta en çok bizden sonra oy alan CHP ve MHP ile gerekli görüşmeleri yaptık, yapmaya da devam ediyoruz” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Avukat Bülent Tüfenkci ise,14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünün de vesile edilerek geçmiş dönemde il başkanlığı ve milletvekilliği görevinde bulunan İhsan Koca’yı ziyaret ettiklerini söyledi. Tüfenkci, “Tabi birlik beraberlik, tecrübe paylaşımı her zaman çok önemli. Bu her alanda olduğu gibi siyasi partiler açısında da birliğin beraberliğin ve tecrübe paylaşımının önemi çok büyük. İnşallah dün olduğu gibi bugün ve yarında birlikte çalışmanın ve birlikte bu davaya bu harekete katkı sunmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Son olarak söz alan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin de AK Parti’nin 14’üncü kuruluş yıl dönümünü kutlayacakları bugünlerde AK Parti’nin ülkede ve dünyadaki tüm mazlumların sesi olma özelliğini taşıyan ender siyasi hareketlerden biri olduklarını söyledi. Türkiye’de bugüne kadar yapılamayanları başaran AK Parti kadrolarının birlik ve beraberliğe önem verdiğini ifade eden Şahin, “Bugüne kadar, belki olmadığı kadar birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bir hassas dönemdeyiz. Ne olursa olsun bir takım gerilimlerden medet ummaya çalışan kan içici vampirlere hiçbir zaman için fırsat vermeyeceğiz. Yine çatışmaların olmadığı dönemlere dönmenin önemli olduğunu hassaten arzu etmekteyiz” dedi.
 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 621
Bu Ay : 1139
Toplam : 1139

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom