Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır beraberinde Genel Sekreter Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar, Aslanbey Mahalle Muhtarı Teyfik Sağlam ve ilgili Daire Başkanları ile Halep Caddesi’nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

Malatya genelindeki birçok ilçede yol açma, genişletme, asfalt, alt yapı gibi çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmaların yanısıra merkezde de çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Şehir merkezinde yıpranmış olan ve vatandaşların isteklerine cevap veremeyen caddeler bir bir yenileniyor.

ÇAKIR: "HALEP CADDESİ YENİLENİYOR"

Halep Caddesi'nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Çakır, Malatya genelinde cadde ve sokak düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar birçok cadde ve sokakta düzenleme çalışması yaptık. Prestij cadde çalışmaları, bulvar ve kavşak çalışmaları gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımız neticesinde Malatya çok güzel, modern ve düzenli bir kent olma yolunda hızla ilerlemektedir” dedi.
Halep Caddesi'nde yapılacak çalışmalar hakkında da bilgiler aktaran Başkan Çakır, “Malatya merkezde birçok caddemizde çalışmalarımız olacak.

Halep Caddesi’nde kaldırım ve yol çalışmalarımıza başlandı, buradaki çalışmalarımız tamamlandıktan sonra Mimar Sinan Caddesi’nde çalışmalara başlanacaktır. Bu bölgemiz hem trafik hem de yapı yoğunluğunun çok olduğu bir bölge. Caddelerimizde başlatılan yenileme çalışmalarında cadde genişliği, konut, araç ve insan yoğunluğu dikkate alınarak projeler hazırlanmaktadır. Bu bölgemizde yaklaşık 3 kilometrelik bir yenileme çalışması yapılacaktır. Büyükşehir Belediyesi olarak caddelerimizde yapmış olduğumuz yenileme çalışmalarında TEDAŞ ve Telekom gibi alt yapı çalışmaları yapan kurum ve kuruluşlarla istişareler yapılarak çalışmalar sürdürülmektedir. Çalışmalar sırasında vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom