Erdem, Terörü Kınadı

Malatya MHP İl Başkanı Mehmet Erdem, “Terörü sadece kendi penceresinden değerlendirenler, onun bir insanlık suçu olduğunu bir defa daha gördüler” dedi.

Erdem, Terörü Kınadı Malatya Haber

Şırnak’da şehit edilen Malatyalı askerin ardından bugün yazılı bir açıklama yapan MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, Şırnak Güçlükonak'ta vatani görevini yapan Onbaşı Barış Aybek’in eli kanlı PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit olduğunu hatırlatarak, “Son günlerde 30'u aşkın güvenlik görevlimiz katledildiği, bugün de bir askerimizin şehit edildi, PKK terör saldırılarıyla karşı karşıya kaldı” ifadelerini kullandı.

Terörü sadece kendi penceresinden değerlendirenlerin terörün bir insanlık suçu olduğunu bir defa daha gördüklerini belirten Erdem, “Ama terör ve teröriste davranışlarında ciddi anlamda bir değişiklik olmadı. Teröre sıfat eklemenin bedelini dün tekrar yaşadık. Ama bu yüce Türk Milleti'ni bölmeye, parçalamaya, ülkemizi bir savaş alanına çevirmek mümkün olmayacaktır. Ülkemizde artarak yaşanan son günlerdeki terör olaylarını nefretle ve şiddetle kınıyoruz. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim. Yüce Türk milletinin başı sağ olsun” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 82
Bu Ay : 3526
Toplam : 3526

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom