Vali Kamçı Kale'yi Ziyaret Etti

Vali Süleyman Kamçı, Kale ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Vali Kamçı Kale'yi Ziyaret Etti Malatya Haber

İlçe Kaymakam Can Memi ve Daire Müdürleri tarafından karşılanan Vali Süleyman Kamçı, ilk olarak Kaymakamlık binasını ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının depreme dayanıksız olması sebebi ile boşaltılarak Kaymakamlık binası içerisinde hizmet vermeye başlamasından dolayı Kaymakamlık binasını gezerek incelemelerde bulan Kamçı, personelle de bir süre görüştü.

Binadaki incelemelerinin ardından, Kaymakam Memi ve Daire Müdürlerinden faaliyetleri hakkında bilgiler alan Vali Kamçı özellikle İlçe Milli Eğitim Müdüründen Lisans Yerleştirme Sınavı konusunda ilçenin başarı durumunu sordu. Başarı ortalamasının yüzde 50 olduğunu öğrenen Vali Kamçı daha başarılı sonuçlar beklediğini belirtti.
İlçedeki sağlık kurumları ve doktorlar hakkında da bilgi alan Vali Kamçı, sağlık konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından verilen bilgide, ilçede ihtiyaç sahibi ailelere verilen 2 adet süt ineği projesinin hayata geçirilmesiyle proje sayesinde ailelerin kazanç elde etmeye başladığı belirtildi. Yine ilçede asayiş olaylarının fazla olmadığı da belirtilerek vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için güvenlik güçlerinin büyük bir özveri içerisinde görevlerini yerine getirdiği bilgisi verildi.
İlçe Kaymakamı Memi de ilçenin genel durumu hakkında bilgiler vererek, tüm kurum ve kuruluşların koordineli bir şekilde faaliyetlerini sürdürdüğünü dile getirdi.

Vali Kamçı, ilçe hakkında sunulan brifingin ardından ilçe Kaymakamı Memi’ye ve daire müdürlerine çalışmalarında başarılar dileyip, teşekkür ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 65
Bu Ay : 800
Toplam : 800

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom