Vali Yardımcısı Kurnaz'dan Veda Ziyareti

28 Haziran 2015 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan atama kararnamesi ile Ankara Vali Yardımcılığına atanan Malatya Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne veda ziyaretinde bulundu.

Vali Yardımcısı Kurnaz'dan Veda Ziyareti Malatya Haber

İl Müdürü Ali Selvi tarafından karşılanan Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, burada yaptığı konuşmada, Malatya'da görev yaptığı süre içerisinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile önemli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Görev süremizin sona ermesiyle Malatya'daki kurumlarımıza veda ziyaretlerinde bulunuyorum. Şahsım adına, başta Müdürümüz Ali Bey olmak üzere tüm müdürlük çalışanları verilen görevleri eksiksiz yapmaya çalıştılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Selvi de, "Sayın Valimizin veda ziyaretinde bulunması bizleri onurlandırdı ve çok mutlu etti. Sayın Valimizin Ankara'ya atanması bizleri sevindirdiği kadar üzmüştür. Kendisiyle birlikte çalışmak bizler için gurur vericiydi. Çalışmalarımızda bize olan desteklerinden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyor yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 606
Bu Ay : 7403
Toplam : 7403

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom