Esenlik'ten 99 Adet Hediye

Geleneksel kampanyada bu yıl Esenlik yine onlarca hediye kazandıracak. 01 Ağustos 29 Ekim tarihleri arasını kapsayacak kampanyada 14 adet otomobil ile birlikte 17’şer adet buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektirikli süpürge ve bisiklet toplamda 99 adet hediye müşterilerimize dağıtılacak.

Esenlik'ten 99 Adet Hediye Malatya Ekonomi

‘Esenlik’in ilk önceliği kazandığını müşterisiyle paylaşmaktır’

Önceliklerimiz arasında müşterilerimiz ile kazandığını paylaşmak olduğunu dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Esenlik her yıl çok güzel kampanyalar yapıyor.

Geçen yıl Esenlik kazandırıyor adıyla kampanyamızı düzenlemiştik. 2015 yılında Ya çıkarsa ? ismiyle kampanyamız 1 ağustos itibariyle tüm marketlerimizde başladı. Malatya’da 30 TL Kahramanmaraş, Gölbaşı ve Elbistan’da 20 TL alışveriş yapan herkes bir kupon hak etmektedir. Geçen yıllar biraz daha rakam üstteydi müşterilerimize daha fazla fırsat verelim diye bu yıl kampanyanın rakamını da Malatya’daki marketlerimizde 30 TL, bölge marketlerimizde 20 TL’ye indirdik. Şimdiden kupon alan tüm müşterilerimize şans diliyorum.

Bu yıl 14 tane otomobil ile birlikte buzdolabı, led tv, bulaşık makinesi, elektirikli süpürge ve bisiklet olmak üzere toplam 99 adet hediye dağıtacağız. Malatya’da 3 ayrı Kahramanmaraş, Elbistan ve Gölbaşı’nda 2 ayrı çekiliş ile hediyelerimizi müşterilerimize dağıtacağız. Esenlik’in bölgesel bir marka olduğunun en güzel ifadelerinden bir tanesi bu. Bu heyecan sadece Malatya’da yaşanmıyor, Gölbaş’ında, Elbistan’da ve  Kahramanmaraş’ta yaşanıyor. Kampanyalar bölgemize çok güzel bir enerji yaşatmakta.

Esenlik’in felsefesinde karcılık yoktur, Esenlik karı kanaatte bilir ve kanaatle elde ettiği o karıda müşterisiyle paylaşmayı kendine bir vazife olarak görür. Birçok fırsatı içinde barındıran bu kampanyanın müşterilerimizin yüzünü güldüreceğini düşünüyorum. Kesinlikle çıkmaz olarak bakmasınlar, müşterilerimiz biz çok kez özellikle otomobil çıkan müşterilerimizden biz bunları çok duyduk, çıkmayacağına inanıyor ama öyle tevafuklar yaşadık ki çoğu müşterimize de otomobil ve hediyeler çıktı. Onun için diyoruz ki kesinlikle çıkmaz demeyin belki de sıra sizde. Kampanyamızın tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1035
Bu Ay : 16083
Toplam : 16083

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom