Evi Yanan Muhtara Geçmiş Olsun Ziyareti

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve yönetim kurulu üyeleri, evi yanan Yeşilyurt ilçesi Kadiruşağı Mahalle Muhtarı Baki Arslan'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Evi Yanan Muhtara Geçmiş Olsun Ziyareti Malatya Haber

Yangının 31 Temmuz tarihinde yaşandığını ifade eden Kadiruşağı Mahalle Muhtarı Baki Arslan, çıkan yangından evin küle döndüğünü belirtti. Arslan, “Ben o sırada evde değildim, annem ve çocuklar evdeydi. Bir anda alevlerin çatıyı sardığını söylediler. Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri geldiğinde çatının ve evin üst kısmı yanmaya devam ediyordu. İtfiaye ekiplerinin yangına müdahalesiyle yangın söndürüldü. Tek sevincimiz herhangi bir can kaybımızın olmayışıdır. Yangın sonrası acımızı paylaşmak için gerek bizi telefonla, gerekse bizzat buraya kadar gelerek üzüntülerini belirten, Yeşilyurt Belediye Başkanı adına Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güner’e, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve yönetim kurulu üyelerine ayrıca Yeşilyurt Ziraat Oda Başkanı Doğan Solmaz'a teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ise, “Muhtarlar camiası olarak, muhtarlarımızın acılı ve sevinçli günlerinde yanlarında olmalıyız. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler ise paylaştıkça çoğalır. Kadiruşağı mahalle muhtarımızın evinin yandığını duyunca muhtarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Her konuda muhtarımızın yanındayız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 465
Bu Ay : 1200
Toplam : 1200

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom