Malatya'nın Ulaşım Planı Tartışılacak

2016 yılı sonunda tamamlanması planlanan Malatya Ulaşım Ana Planı’na alt bilgi oluşturulması amacıyla, 6 Ağustos Perşembe günü bir program düzenleneceği belirtildi.

Malatya'nın Ulaşım Planı Tartışılacak Malatya Haber

 Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 2035 Hedef Yılı Malatya İli Ulaşım Ana Planı çalışmaları devam ederken, bu çalışmaya yardımcı olacak verilerin toplanması için istişare toplantısı düzenleneceği bildirildi. 

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, Mayıs ayında ihale edilen ve 2016 yılı sonunda tamamlanması planlanan Malatya Ulaşım Ana Planı’na alt bilgi oluşturulması amacıyla, 6 Ağustos Perşembe günü bir program düzenleneceği belirtildi.

Altın Kayısı Otel’de saat 10.00’da düzenlenecek olan istişare toplantısına, Malatya’daki tüm ilgili kurum, kuruluş, sivil toplum kuruluşları, oda ve diğer ilgililerin katılacağı kaydedildi.

Malatya Valisi Süleyman Kamçı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın da katılmasının beklendiği toplantıya; Valiliğin ilgili müdürlükleri, Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili daire başkanlıkları, merkez ve ilçe belediye başkanlıkları, TUİK, TCDD, karayolları, DHMİ, Orman ve Su İşleri, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Minibüsçüler Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Kalkınma Ajansı, OSB Müdürlükleri, İnönü Üniversitesi, Kredi ve Yurtlar Kurumu, mimarlar, inşaat mühendisleri, elektrik mühendisleri, makine mühendisleri odaları, MASKİ, MOTAŞ, firma temsilcileri ile diğer ilgililerin katılacağı ifade edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 636
Bu Ay : 1154
Toplam : 1154

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom