Fırat, Futbol İl Temsilciliği Yeniden Seçildi

Futbol Malatya İl Temsilciliği görevine yapılan olağan genel kurulla Kahraman Fırat yeniden seçildi.

Fırat, Futbol İl Temsilciliği Yeniden Seçildi Malatya Haber

Malatya Amatör Spor Kulüpleri (MASKF) toplantı salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurula, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Malatya Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Ahmet Yücel ile spor taban birliklerinin temsilcileri ile amatör kulüplerin idarecileri katıldı.

FAHRETTİN ESERDİ: “YENİ SEZON HAYIRLI OLSUN”

Divan başkanlığını yaptığı genel kurulda bir konuşma yapan TFF Malatya Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi, yeni sezonun Malatya spor camiasına, kulüplere, kulüplerin idarecilerine, antrenör ve futbolculara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Federasyon yetkililerini yaptığı çalışmalardan dolayı kutlayan Eserdi, "Yeni sezonu hayırla başlayıp, hayırla bitirmeyi Allah hepimize nasip etsin" dedi.

Eserdi, yeni sezonla ilgili hazırlanan kitapçığı herkesin dikkatli bir şekilde okumasını isteyerek, "Hazırlanan kitap bizim anayasamız. Amatörün statüsü o kitapçık. O nedenle her şeyi o kitapçıktan öğrenmeniz mümkün. Bazı iller 10 takımla lige başlıyor ve 3 takımla bitiriyor. Bunun hazırlıkları ve düzenlemeleri çok güzel bir şekilde yapılıyor. Yapılan çalışmaların emeğini zayi etmeme adına o gençlerin sabah maça çıkacağım heveslerini kırmama adına lütfen ben bu lige giriyorum, bu ligi sonuna kadar götürürüm diyeceğiniz kategorilere girin"ifadelerini kullandı.
Eserdi’nin konuşmasının ardından seçime geçildi.Tek liste halinde seçime giren mevcut il temsilcisi Kahraman Fırat, yeniden Futbol Malatya İl Temsilciliği görevine seçildi.

MASKF BAŞKANI ÖZDEMİR: “FIRAT MALATYA’DA SEMBOL OLMUŞ”

Seçim sonrası konuşan Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Başkanı Seyfullah Özdemir ise, Kahraman Fırat'ın Malatya'da sembol olmuş bir isim olduğunu kaydetti.

Özdemir, "Biz MASKF olarak her zaman il temsilcimizin arkasında durduk. Bundan sonrada duracağız. Biz size uzak değiliz. İl temsilcimiz de uzak değil. Biz bir ekibiz. Bu ekip de sizlere hizmet için var" dedi.
Yeniden göreve seçilen Futbol Malatya İl Temsilcisi Kahraman Fırat, 2015-2016 futbol sezonunun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 843
Bu Ay : 2372
Toplam : 2372

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom