Fakıbaba Malatya'da Kayısı Topladı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Ahmet Eşref Fakıbaba ve Mehmet Kasım Gülpınar, Malatya'nın Akçadağ ilçesini ziyaret ederek,Malatya'ya kayısı bahçelerinde mevsimlik tarım işçisi olarak çalışan Urfalı işçiler hakkında bilgiler aldılar.

Fakıbaba Malatya'da Kayısı Topladı Türkiye-Dünya

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri,Ahmet Eşref Fakıbaba ve Mehmet Kasım Gülpınar, Malatya'nın Akçadağ ilçesine bağlı Ören Mahallesinde kayısı bahçelerinde mevsimlik tarım işçisi olarak çalışan hemşehrilerini ziyaret etti.

İlk olarak Akçadağ Belediyesini ziyaret eden Fakıbaba ve Gülpınar, Belediye Başkan Vekili Ergün Doğan, Belediye Başkan Yardımcıları Bülent Güde ve Eyüp Işık ile Akçadağ Belediye Meclis Üyesi Büyükşehir Belediye Encümeni Cumali Doğan ve AK Parti Akçadağ İlçe Teşkilatı Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Süleyman Durmaz tarafından karşılandı.
Fakıbaba ve Gülpınar Belediye Başkan Vekili Ergün Doğan'dan kayısı bahçelerinde mevsimlik tarım işçisi olarak çalışan işçiler hakkında bilgiler aldı.

Heyet daha sonra Ören Mahallesine geçerek kayısı bahçelerinde çalışan Urfalı işçileri ziyaret etti.Tarım işçileriyle kayısı toplayıp onlara yardım eden Fakıbaba ve Gülpınar, yorgunluklarını da çadırdaki işçilerle çay içip sohbet ederek attılar. Akşam yemeğini çadırda tarım işçileriyle birlikte aynı sofrada yiyen, Milletvekili Fakıbaba ve Gülpınar, geceyi de çadırda uyuyarak geçirdiler. Sabah kahvaltıyı tarım işçilerinin çadırında yapan Fakıbaba ve Gülpınar daha sonra Akçadağ'dan ayrıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 748
Bu Ay : 2066
Toplam : 2066

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom