Gürkan'dan Başsağlığı Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Şırnak’ta hain saldırı sonucu şehit edilen Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi için başsağlığı mesajı yayınladı. Başkan Gürkan mesajında, yaşanan olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Gürkan'dan Başsağlığı Mesajı Malatya Haber

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Şırnak’ta hain saldırı sonucu şehit edilen Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi için yayınladığı başsağlığı mesajında, “Son günlerde Türkiye’nin birlik ve beraberliğine, ülke topraklarının bölünmez bütünlüğüne, kardeşliğe ve huzura yönelik bir takım şer odakları tarafından terör saldırılar düzenlenmektedir. Bu saldırılar sonucu Şırnak ilinde görev yapan hemşehrimiz Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi ile birlikte bir erbaş ve bir erimiz şehit edilmiştir. Bu olay başta milletimiz olmak üzere, bizleri derinden üzmüştür.

Bu hain terör saldırısı, ülkemizin birlik ve beraberliğine, ülke bütünlüğüne ve kardeşliğimize yönelik bir saldırıdır. Bu saldırılar asla ve asla amacına ulaşamayacaktır. Bu gün millet olarak birlik ve beraberlik günüdür. Teröre karşı tavır alma ve tepki günüdür. Gün, provokasyonlara gelmeme günüdür. Milletimiz ve ülkemiz, bu hain saldırıların üstesinden gelecek güce sahiptir. Ülkemize ve milletimize yönelik yapılan bu hain terör saldırılarını şiddetle kınıyor, şehit Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi’ye ve şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 870
Bu Ay : 4668
Toplam : 4668

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom