ihracat Yetkisi Verilen Personele Eğitim Verildi

Malatya Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü tarafından ihracat yetkisi verilen ilave personele hizmetiçi eğitim verdi.

ihracat Yetkisi Verilen Personele Eğitim Verildi Malatya Eğitim

Müdürlük binasında gerçekleşen toplantının açılışında konuşan Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Zeki Sadak, Malatya’dan gönderilen hayvansal ürünlerin ihracatındaki artışına bağlı olarak, konunun hassasiyeti göz önünde bulundurularak eleman takviyesine ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Sadak, “Yetki verilen diğer arkadaşlarımızla beraber ilimiz ekonomisinde önem arz eden ihracat işlemlerini daha etkili bir şekilde yürütmeye devam edeceğiz. Bu eğitimlerimiz, konuların pekiştirilmesi için farklı zamanlarda tekrar edilecektir. Şimdiden hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Eğitim toplantısında konu uzmanları tarafından, kanatlı ve süt ürünleri ile gıda olmayan ürünlerin ihracatı ile ilgili mevzuat çerçevesinde mevcut işletmelerde yürütülen işler ve karşılaşılan sorunlarla ilgili bilgiler aktarıldı. Eğitim soru cevap şeklinde devam etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 782
Bu Ay : 4339
Toplam : 4339

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom