Badmintonda Milli Davet

Avrupa Badminton Junior Müsabakalarına Malatya Gençlik Hizmetleri ve İl Müdürlüğü Badminton Antrenörü Nazım Denizhan milli takım antrenörü olarak, Mehmet Akarsu, Betül Başkan, Serkan Bayram, Muhammed Tekel ve Özgür Koray Bayram ise milli takım sporcuları olarak davet edildiler.

Badmintonda Milli Davet Malatya Spor

23 - 26 Temmuz 2015 tarihleri arasında Ankara Asli Spor Salonunda yapılacak olan Avrupa Badminton Junior Müsabakalarına Gençlik Hizmetleri ve İl Müdürlüğü Badminton Antrenörü Nazım Denizhan Milli Takım Antrenörü olarak, Mehmet Akarsu, Betül Başkan, Serkan Bayram, Muhammed Tekel ve Özgür Koray Bayram ise milli takım sporcuları olarak davet edildiler.

Malatya Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü, bir açıklama yaparak, antrenör ve sporculara başarılar diledi. Açıklamada, “Avrupa Badminton Junior Müsabakalarına davet edilen Badminton Antrenörü Nazım Denizhan’a sporcularımız Mehmet Akarsu, Betül Başkan, Serkan Bayram, Muhammed Tekel ve Özgür Koray Bayram’ı tebrik eder Avrupa Badminton Şampiyonasında başarılar dileriz” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 806
Bu Ay : 7952
Toplam : 7952

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom