Gedik Namazgah'da Düzenleme

Yeşilyurt Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde bayram sevinci yaşamaları için hazırlıklarını yoğunlaştırdı.

Gedik Namazgah'da Düzenleme Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Gedik Mahallesi’nde vatandaşların bayram namazını kıldıkları Namazgâh alanının temizlenmesi ve düzenlenmesi ile ilgili çalışmalarını Başkan Yardımcılarından Mehmet Çınar ve İŞGEM Müdür Mehmet Karaman ile birlikte yerinde inceledi.

Belediye olarak vatandaşların huzurlu bir şekilde Ramazan Bayramı’nı yaşamaları için tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Başkan Polat, “Alemlerin Efendisi Hz. Muhammed ( S.A.V. ) Hadisi Şerifinde buyurduğu gibi ‘Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtulmak olan’ mübarek Ramazan ayının artık son günlerini yaşamaktayız. Cenab-ı Allah bir aylık orucun ardından kullarını bayramla mükafatlandırıyor. Bayramı, bayram tadında yaşamayı, ümmetin özgür olduğu, mazlumların çektiği sıkıntıların sona erdiği nice bayramları yaşamayı Rabbim bize nasip etsin. Yeşilyurt Belediyesi olarak, bayrama az bir zaman kala çalışmalarımızı yoğunlaştırdık, halkımızın huzur ve güven içerisinde bayram yaşamaları için gerekli tedbirleri alıyoruz. Gedik Mahallemizde vatandaşlarımızla hep birlikte bayram namazını kıldığımız Namazgâh’ı daha güzel hale kavuşturmak için çalışıyoruz. Ekiplerimiz bu alanın yollarını ve namaz kılınan yerin düzeltilmesine yönelik bakım çalışmalarını devam ettiriyor. Buradaki yenileme çalışmalarını Arefe günü bitirip, inşallah bayram namazına hazır hale getireceğiz “ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 460
Bu Ay : 6440
Toplam : 6440

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom