AKP Teşkilatı İle İftar Yemeği

AK Parti İlçe Teşkilatı ile iftar yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Malatya ve Yeşilyurt’un daha iyi noktaya ulaşması için birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığımız AK Parti İlçe Teşkilatımız ile birlikteyiz” dedi.

AKP Teşkilatı İle İftar Yemeği Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Rahmet ve bereketin en fazla yaşandığı Ramazan ayı, birlik, beraberlik, kaynaşma ve dayanışma duygularının en yoğun yaşandığı bir ay. Bu ayda düzenlenen etkinliklerle yardımlaşma ve paylaşmanın en güzel örnekleri sergileniyor. Yüzlerce, hatta binlerce kişiyle aynı sofrada iftar Ramazan ayının ruhunu en iyi şekilde hissettiriyor. Ramazan ayını Yeşilyurt Belediyesi olarak dolu dolu geçirmeye çalışıyoruz. Devlet Hastanesi bahçesinde her gün yüzlerce kişiye verdiğimiz iftar, meydan iftarlarımız ve diğer etkinliklerle bu ayın ruhuna uygun etkinlikler gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Yeşilyurt AK Parti İlçe Başkanı Av. Muhammed Emin Yalçınkaya ise yaptığı konuşmada, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a ve teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, hayırlı iftarlar diledi.

Yeşilyurt Şahin Tepesi Sosyal Tesisleri’nde verilen iftar yemeğine Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın yanı sıra, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Güner, Mehmet Çınar, İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Karaman, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Muhammed Yalçınkaya, Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz, Gençlik Kolları Başkanı Aziz Arslan, Yeşilyurt İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanları katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 347
Bu Ay : 7493
Toplam : 7493

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom